Twoje bezpieczeństwo jest na 1 miejscu!

Drodzy Klienci,

w naszych salonach dezynfekcja i higiena od zawsze były priorytetem. Jednorazowe materiały zabiegowe, rękawiczki, prześcieradła, dezynfekcja urządzeń i powierzchni – to dla nas standard. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo postanowiliśmy dodatkowo wzmocnić nasze działania, aby każdemu z Was zapewnić komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny. Wierzymy, że zachowując najwyższe standardy higieny i spełniając wymagane przez sanepid procedury możemy dalej bezpiecznie funkcjonować. W celu minimalizacji ryzyka, w każdym salonie wprowadziliśmy specjalne ankiety do wypełnienia przed wizytą.

 

FILM KORNOWAIRUS

 

Ważne!

  • Poinformuj nas już przy potwierdzaniu wizyty, jeśli wróciłeś z zagranicy w ciągu ostatnich 2 tygodni lub miałeś kontakt z taką osobą.
  • Przełóż swoją wizytę, jeśli jesteś przeziębiony lub czujesz się źle (gorączka, kaszel, duszności – nawet na kilka godzin przed – nie potraktujemy Twojej wizyty jako zrealizowanej).
  • Przyjdź na wizytę punktualnie, pozwoli to zminimalizować ilość osób w recepcji salonu oraz zapewni możliwość dezynfekcji powierzchni po każdym kliencie (klamki drzwi wejściowych czy gabinetu, lada recepcyjna, toaleta).
  • Nie przyprowadzaj ze sobą osób towarzyszących, również dzieci. Zawsze są mile widziane w naszych salonach, ale teraz musimy zachować większą czujność i minimalizować ilość klientów w recepcji.
  • W naszych salonach zawsze są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk. Skorzystaj z nich na wizycie.
  • Okulary zabiegowe – jeśli jeszcze nie masz własnych, koniecznie zakup je przy najbliższej wizycie w salonie.
  • Prosimy o realizowanie PŁATNOŚCI KARTĄ.

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wszystkie eventy organizowane w salonach zostaną odwołane i przełożone na późniejszy terminy.

 

Z poważeniem,

 

DepilConcept Polska

 

Twoje bezpieczeństwo jest na 1 miejscu!
5 / (4) 4 głosowało