Świąteczna Historia Depilacji – Komiks DepilStories

DepilStories to prawdziwe historie naszych Klientek dotyczące depilacji. Jak wyglądało ich życie gdy korzystały z tradycyjnej maszynki lub depilatora? Co się zmieniło po zabiegach trwałej depilacji SHR in Motion w salonach DepilConcept?

„Święta, Święta już za chwilę! To wspaniały czas dla całej rodziny! To czas magicznych prezentów! Ale nie zawsze! Czemu? Moja historia pomoże Wam ponownie uwierzyć w moc Mikołaja! Jak byłam mała, zawsze uwielbiałam bawić się z moimi przyjaciółkami, rodzicami. Paradoksalnie w okresie świąt to się zmieniało. Wszyscy wyjeżdżali do rodzin. A moi rodzice byli zajęci poszukiwaniem prezentów, przygotowaniem Świąt… zapominali o mnie. Przyszłam smutna do taty ale właśnie wychodził na spotkanie. Mama też była w ferworze przygotowań. Nikt nie miał dla mnie czasu. Postanowiłam sprawę wziąć w moje ręce i napisać list do Świętego Mikołaja. Przecież zawsze spełniał moje marzenia! Napisałam, że proszę o czas dla moich rodziców, dla mojej mamy! List przykleiłam do szyby w oknie, bo przecież elfy je czytają i przekazują informację dalej. Dzień później okazało się że w skrzynce był Świąteczny Voucher! Voucher dla mamy! Szybko go przekazałam mamie, która właśnie przygotowywała cisto. Była bardzo zaskoczona i szczęśliwa. Wykonała telefon i wyszła. Wróciła po godzinie. Ciasto już stygło. Mama ze łzami w oczach zawołała mnie i powiedziała, że teraz już zawsze będzie miała czas na zabawę ze mną, czas dla nas, dla rodziny i dla siebie. Tata puścił mi oczko. To były wspaniałe nasze Święta – pełne zabawy i radości.

PS. List przeczytał mój tata. A Voucher chyba włożył do skrzynki. Chociaż wciąż się zastanawiam czy to nie był Mikołaj! Od tego momentu Święta są zawsze rodzinne, najważniejszy jest wspólnie spędzony czas!”

Natalia (teraz już duża)

Zobacz także  W jaki sposób golić pachy, aby nie zostawiać czarnych kropek?

 

Rate this post