Spotkanie Franczyzobiorców 2022: Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

30 listopada 2022 roku w Piasecznie odbyło się coroczne spotkanie franczyzobiorców największej w Polsce sieci salonów kosmetycznych wykonujących zabiegi trwałej depilacji. Jest to wyjątkowy czas do wymiany doświadczeń, dyskusji, integracji ale również podsumowań działań centrali – działu operacyjnego oraz marketingu oraz przedstawienia planów na nowy, wymagający 2023 rok, który upłynie pod hasłem bezpieczeństwa.

Rok 2022 jest kolejnym rekordowym w historii marki DepilConcept w Polsce! W każdym miesiącu tego roku średnia sprzedaży była wyższa od poprzedniego, który również był najlepszy. Jest to zasługa franczyzobiorców, managerek oraz kosmetolożek i kosmetyczek pracujących w naszej sieci, które wykorzystują know-how, skuteczne rozwiązania i narzędzia operacyjne, oraz co ważne biorą udział w stałej analizie biznesu w celu zwiększenia rentowności. Wszystkim franczyzobiorcom, pracownikom bardzo dziękujemy za codzienne zaangażowanie w gładki biznes!

 

Rekordowy 2022 rok franczyzy kosmetycznej DepilConcept w Polsce

 

Rok 2022 okazał się dla nas rekordowy nie tylko pod kątem historycznych wyników sprzedażowych, ale również dlatego, że udało się nam otworzyć w tym roku aż 13 nowych salonów! Kolejne 10 jest w przygotowaniu! Jest to wynik dużego zaufania nowych franczyzobiorców do naszego 12-letniego doświadczenia, odporności biznesu na zagrożenia wynikające z pandemii, inflacji czy też wojny w Ukrainie oraz skutecznego know-how maki DepilConcept! Trudne warunki gospodarcze nie spowolniły naszego zrównoważonego rozwoju. Nowy rok 2023 będzie jeszcze lepszy – będziemy jako marka koncentrować się w nim na bezpieczeństwie dla klientów, ale również dla naszych franczyzobiorców!” – dodaje Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept.

 

Relacja  ze spotkania franczyzobiorców DepilConcept 2022

 

 

 

 

Franczyza kosmetyczna numer 1 w Polsce 2023

 

 

Zobacz także  #GładkiWywiad z Agnieszką Niedbałą

Który biznes zarobi w 2023 roku Franczyza DepilConcept Franchising bezpieczny biznes

Rate this post