Spotkanie bardzo networkingowe

Oto krótka relacja z NetworKINGus-a –  czyli cyklicznego spotkania organizowanego specjalnie dla osób zainteresowanych tematyką networkingową.

 

Idea NetworKINGus-a

 

Spotkania odbywają się 2 razy do roku w Kielcach, a ich celem jest skupienie aktywnych ludzi, którzy mają pasję i chcą ją rozwijać na polu zawodowym. Każde spotkanie ma temat przewodni, pozwala poznać ciekawe osoby i nawiązywać kontakty bezpośrednie, które w przyszłości, mogłyby przerodzić się w owocną współpracę biznesową.

 

Eventy mają luźny charakter – prelekcje są łączone z zadaniami pozwalającymi rozwijać kompetencje miękkie. Na najbardziej aktywnych uczestników NetworKINGus-a czekają nagrody-niespodzianki. Taka atmosfera sprzyja przełamywaniu barier i nawiązywaniu efektywnych kontaktów.

 

Edycja czwarta – zdobądź serca Klientów

 

Na spotkaniach występują pasjonaci, którzy zarazem są doświadczonymi praktykami w swojej branży. Przekazują oni uczestnikom wiedzę, dzielą się doświadczeniem oraz podpowiadają, jak podkreślić atuty i wykorzystać je w biznesie.

 

Czwarta edycja odbyła się w Parku Technologicznym. Jej hasło przewodnie to „Klient nasz Pan, czyli customer service od podszewki”.

 

I my tam byliśmy…

 

Kielecka załoga DepilConcept doskonale bawiła się na evencie. Poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat najlepszej obsługi i podpatrzyliśmy sprawdzone techniki psychologiczne oraz biznesowe, które pomogą naszym Klientom jeszcze lepiej poczuć się w salonie.

Poznaliśmy również wielu ciekawych ludzi i nawiązaliśmy liczne kontakty biznesowe  Już wkrótce planujemy przemienić je w efektywną współpracę na polu zawodowym.

 

Podczas spotkania nie zapomnieliśmy o naszych voucherach (pełnowartościowe usługi za 10 zł). Dodatkowo salon sponsorował nagrodę w jednym z konkursów.

5/5 - (2 votes)