Solidarni z Ukrainą 🇺🇦🇵🇱

💙💛 Nie jesteśmy obojętni wobec łamiących nasze serca wydarzeń. Jesteśmy solidarni z Ukrainą! Szczególnie bliskie są nam nasze koleżanki z salonów, klientki i ich rodziny z Ukrainy. Drodzy jesteśmy całym sercem i myślami z Wami 💙💛

Wiele z naszych salonów DepilConcept prowadzi zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla Osób uciekających przed wojną. Jeżeli chcecie dołożyć swoją „cegiełkę” prosimy, skontaktujcie się bezpośrednio ze swoim salonem 🇵🇱🇺🇦.

 

Wojna to cierpienie, okrucieństwo, nieszczęście i rozpacz. Zabiera niewinnym ludziom poczucie bezpieczeństwa, nadzieję i marzenia. Zmusza do życia w ciągłym strachu. Zabiera życie wielu bezbronnym ludziom. Wojna, która ma miejsce tuż obok nas to coś, czego nie moglśmy sobie wyobrażać w najgorszych snach, ale to się dzieje, to nie jest sen niestety. Wielu z nas, zastanawia się po co w ogóle są wojny, po co jest Ta wojna?! Sama wojna stanowi zjawisko  towarzyszące człowiekowi od czasów najdawniejszych. Jest ona instrumentem prowadzenia polityki, sprzyjającym pozyskaniu korzyści (materialnych i niematerialnych). Bywa także testem siły, który pomaga w zdobyciu sławy i podniesieniu prestiżu. Niepodważalne jednak jest to, że wojna to zło w czystej postaci, coś co nigdy nie powinno mieć  miejsca.

W obliczu tej tragedii staneli nasi Sąsiedzi, kolejny dzień walczą o swoją niepodległość. Nie jesteśmy obojętni na to cierpienie jakiego dozną uchodźcy z Ukrainy.

Salony DepilConcept w całej  Polsce organizują zbiórki na rzecz Uchodźców z Ukrainy, chcemy w ten sposób wesprzeć naszych przyjaciół, chcemy żeby czuli, że nie są sami 💙💛.

Jednocześnie dziękujemy naszym Salonom, współpracownikom, kolegom , koleżankom  za zaangażowanie. Jesteśmy poruszeni  ogromem chęci niesienia dobra 🇵🇱🇺🇦.

 

 

Lista salonów w których trwaja zbiórki, Możesz pomóc i TY!

MIASTOSALON
WarszawaDepilConcept Polska Warszawa Dzielna
WarszawaDepilConcept Polska Warszawa Elektoralna
WarszawaDepilConcept Polska Warszawa Ursus Dzieci Warszawy
WarszawaDepilConcept Polska Warszawa Jeziorańskiego
WarszawaDepilConcept Polska Warszawa Kępna
ElblągDepilConcept Polska Elbląg
WarszawaDepilConcept Polska Warszawa Nocznickiego
Tomaszów MazowieckiDepilConcept Polska Tomaszów Mazowiecki
KoszalinDepilConcept Polska Koszalin
LubinDepilConcept Polska Lubin
LublinDepilConcept Polska Lublin
TychyDepilConcept Polska Tychy
Zobacz także  Podsumowanie Ogólnopolskiej Akcji #WspieramMójSzpital Przekazaliśmy 78 848 zł! Dziękujemy!

Zachęcamy do pomocy

Co zbieramy :
➡️ Artykuły higieniczne- szampony do włosów, żele pod prysznic, mydła, szczoteczeki do zębów, szczotki do włosów, papier toaletowy, mokre i suche chusteczeki, preparaty dostosowane dla dzieci itd
➡️ Chemia – produkty do prania i sprzątania
➡️ Nowych ubrań dla dzieci (pamietaj oddaj to, co sam byś chciał otrzymać)
➡️ Jedzenia dla dzieci – słoiczki, kaszki,musiki itd
➡️ Jedzenia z długą datą ważności- konserwy, puszki, makarony,kasze itd
➡️ Rzeczy do spania – koce, poduszki, pościele, śpiwory, materace a nawet łóżka
Rate this post