Rekordowy listopad w sieci franczyzowej DepilConcept

Rekordowy listopad w sieci franczyzowej DepilConcept jest potwierdzeniem silnej pozycji marki na rynku beauty. Rok 2021 jest dla największej w Polsce sieci trwałej depilacji wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że marka obchodzi 10-lecie rozpoczęcia działalności w Polsce – obecnie funkcjonuje 56 salonów i kolejne są już w przygotowaniu. Drugim ważnym elementem są sprzedażowe wyniki gabinetów, które przekraczają historyczne rekordy, co potwierdza zapotrzebowanie na świadczone usługi fototerapii oraz odporność biznesu na pandemie.

 

Nowy rekord 10-lecia sieci franczyzowej DepilConcept

Nowym rekordem sieci franczyzowej DepilConcept jest wynik 163 000 zł osiągnięty na 2 urządzeniach, w 7 miesiącu funkcjonowania nowego salonu w Poznaniu! Jest to rekord 10-lecia DepilConcept w Polsce!

Jest to możliwe do osiągnięcia poprzez skuteczne kampanie reklamowe w celu pozyskania kontaktów realizowane przez franczyzodawcę, a zlecone przez franczyzobiorcę. Dodatkowy wpływ mają rekomendacje oraz działania lokalne. Połową sukcesu jest wysoka jakość obsługi w salonie oraz prowadzanie efektywnych i skutecznych zabiegów m.in.: trwałej depilacji.

„Myślę, że rekordy to zawsze wynik regularnej, cierpliwej pracy co miesiąc, która przynosi efekty z czasem. Promocja jest po to, żeby z bardzo dobrych wyników zrobić jeszcze lepsze. Tym razem absolutnie rekordowe!” – powiedziała Karolina Buczek, Manager Działu Operacyjnego DepilConcept Polska

DepilConcept Franczyza

 

Silna sieć franczyzowa na rynku beauty – wzrost o 33% r/r

Aż 21 salonów w sieci franczyzowej DepilConcept osiągnęło wyniki powyżej 80 000 zł w listopadzie 2021! Co stanowi 1/3 wszystkich salonów – potwierdza siłę sieci franczyzowej i utwierdza jej pozycję na rynku kosmetycznym.

41 salonów franczyzowych osiągnęło wyniki powyżej 50 000 zł! Jest to dowód, że realizacja know-how franczyzodawcy DepilConcept umożliwia osiąganie wysokich obrotów – co zdecydowanie wpływa na rentowność biznesu – zyski franczyzobiorców.

Średnia sprzedaży w sieci franczyzowej DepilConcept w listopadzie również osiągnęła rekordowy wynik 10-lecia i wyniosła blisko 70 000 zł! Jest to wzrost o 33% r/r.

„Wyniki salonów w 2021 roku pokazują efektywność i skuteczność naszego systemu franczyzowego, naszego know-how, którego fundamentem jest intensywne wsparcie marketingowe i operacyjne franczyzobiorcy.” – powiedział Mariusz Włoczkowski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci DepilConcept Polska

 

 

 

Sieć franczyzowa DepilConcept to już 2% runku kosmetycznego w Polsce!

Łączny przychód sieci DepilConcept w 2021 roku wyniósł 32,3 mln zł co stanowi około 2% rynku kosmetycznego w Polsce. Jest to potwierdzenie realizowanej strategii dążącej do coraz większego udziału marki w rynku beauty.

 

 

Wsparcie marketingowe franczyzodawcy – 56% nowych klientów w sieci, w 2021 roku!

Na sukces salonów w 2021 roku w sieci franczyzowej DepilConcept, w 56% składają się intensywne działania marketingu internetowego prowadzone przez franczyzodawcę dla gabinetów oraz same salony. 23% to rekomendacje klientów. 14% to działania na lokalnych rankach. Tylko 4% stanowią klienci odwiedzający salon bezpośrednio bez wcześniejszej rezerwacji.

„Powyższe dane to wynik długoletniej pracy z salonami w zakresie realizacji strategii i planu marketingowego oraz know-how, wytycznych i rekomendacji działu operacyjnego franczyzodawcy DepilConcept. Znaczący wpływ na procentowy podział pochodzenia klientów w 2021 roku miała pandemia, która dużą część działań w sieci salonów trwałej depilacji przeniosła do internetu.” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept Polska

 

 

Franczyza DepilConcept

5/5 - (1 vote)