Rekordowy grudzień 2021 w sieci franczyzowej DepilConcept!

Koniec 2021 roku w największej sieci trwałej depilacji w Polsce – DepilConcept okazał się kolejny raz rekordowy! W grudniu 2021 roku został odnotowany średni wzrost sprzedaży w całej sieci aż o 53% r/r! Potwierdza to silną pozycję marki na rynku beauty w kraju oraz zaufanie klientów do świadczonych usług na najwyższym poziomie. Dla aktualnych i nowych franczyzobiorców jest to również dowód skuteczności sprawdzonego know-how oraz stałego wsparcia operacyjnego i marketingowego w ramach współpracy, na które mogą liczyć przedsiębiorcy, właściciele salonów.

 

Rekordowy grudzień 2021! Przekroczone 200 000 zł!

 

Ostatni miesiąc roku 2021 aż dla trzech salonów DepilConcept okazała się wyjątkowy. Dlaczego? Przekroczyły one obroty powyżej 200 000 zł na 2 urządzeniach – najlepszy z nich osiągnął wynik ponad 215 000 zł – jest to zdecydowany rekord 10-lecia marki DepilConcept w Polsce w całej historii!

 

 

 

 

 

Średni wzrost sprzedaży w grudniu 2021, w sieci o 53% r/r !

Średnia sprzedaży w grudniu 2021 w całej sieci wzrosła o 53% osiągając poziom blisko 94 000 zł – jest to historyczny wynik, najwyższy od 10 lat!

 

20 salonów z wynikiem powyżej 100 000 zł!

Dwadzieścia salonów przekroczyło obroty powyżej 100 000 zł – uwiarygadnia to, że na wspólny sukces składa się praca całej sieci począwszy od kosmetyczek, managerek po właścicieli gabinetów kosmetycznych oraz centrali.

 

 

 

 

 

„Wyniki salonów DepilConcept są dowodem na to, że rynek beauty w Polsce jest bardzo atrakcyjny pod kątem inwestycyjnym oraz dla osób chcących otworzyć własną firmę z umiarkowanym ryzykiem. Z roku na rok obserwujemy dynamiczny wzrost sprzedaży – w grudniu 2021 aż o 53% rok do roku! Wybierając franczyzę DepilConcept wybieramy sprawdzony i rentowny biznes z dostępem do tego unikalnego rynku – naszą zdecydowaną przewagą jest to, że jesteśmy największą siecią trwałej depilacji z 10-letnim doświadczeniem. Co ważne – możemy również liczyć na stosunkowo szybki zwrot z inwestycji przy adekwatnym zaangażowaniu w biznes.” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci.

Zobacz także  Kampania telewizyjna DepilConcept Polska - START!

 

Dołącz do nas!

Zastanawiasz się nad własnym biznesem w 2022 roku? Szukasz rentownej franczyzy?

Skontaktuj się z nami! > KLIKNIJ 

 

 

 

Gładki biznes franczyza DepilConcept

 

 

Rate this post