Rekordowe wyniki za listopad 2022 w sieci franczyzowej DepilConcept

Rok 2022 w sieci franczyzowej DepilConcept jest najlepszy w historii marki! W każdym miesiącu odnotowano wzrost sprzedaży w stosunku do rekordowego poprzedniego 2021 roku. W listopadzie 2022 sprzedaż ponownie wzrosła o +20% w stosunku do poprzedniego roku!  W tym samym miesiącu największa w Polsce sieć kosmetyczna trwałej depilacji otworzyła dwa nowe salony w Oświęcimiu oraz Mińsku Mazowieckim. Gratulujemy wszystkim franczyzobiorcom, managerkom oraz kosmetyczkom!

 

„Ogromne gratulacje nie tylko za te wyniki, ale również za ich powtarzalność! Oby tak dalej!” – powiedziała Karolina Buczek, manager Działu Operacyjnego DepilConcept Polska. „Chciałam wyróżnić nowe salony: Lublin i Kraków, dla których to był drugi, pełny miesiąc pracy, oraz Oświęcim i Mińsk Mazowiecki, które otworzyły się w listopadzie, a już wszystkie radzą sobie bardzo dobrze! Bardzo się cieszymy, że tak prężnie się rozwijacie!” – dodała.

 

Intensywne wsparcie franczyzobiorców w sieci franczyzowej DepilConcept

Wyniki salonów to potwierdzenie silnej pozycji DepilConcept na rynku beauty w Polsce – klientki mają zaufanie do marki, która stanowi już 2% całego runku kosmetycznego w kraju. Skuteczność zabiegów, wysoka jakość obsługi, profesjonalizm i bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych elementów wyboru usług DepilConcept. Franczyzobiorcy mogą osiągać rekordowe wyniki poprzez m.in.: intensywne wsparcie operacyjne i marketingowe centrali marki, rozpoznawalność (największa sieć) oraz sprawdzone know-how.

 

Liczymy na jeszcze lepszy grudzień! 

 

 

 

Który biznes zarobi w 2023 roku Franczyza DepilConcept Franchising bezpieczny biznes

 

 

5/5 - (3 votes)
Zobacz także  NOWY SALON DEPILCONCEPT W PRZYGOTOWANIU – INOWROCŁAW!