Pula 100 biletów na koncert WOMEN’S VOICES! Kup teraz!

Już 9 czerwca 2019 startuje kolejna edycja koncertów Women’s Voices – Kobiety ratują planetę! Będzie czekała na Was specjalna STREFA BEAUTY DepilConcept oraz występy wyjątkowych gwiazd:

  • Edyta Bartosiewicz,
  • Julia Pietrucha,
  • Mela Koteluk,
  • Paulina Przybysz,
  • gościnnie Monika Brodka! 

Mamy dla Was niespodziankę!

Pula 100 biletów w specjalnej cenie dla Klientów DepilConcept! 

Liczba biletów w puli dla Klientów DepilConcept jest ograniczona.

Kup bilet Womans Voices Warszawa wysokie obcasy DepilConcept

KONCERT:

  • TERMIN: 9 CZERWCA 2019
  • GODZINA: 17:00-22.30
  • GDZIE: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2, 03-736 Warszawa. 

 

WOMEN’S VOICES – Kobiety ratują planetę! Kilka słów o koncercie … 


Prawdziwa plejada kobiecych gwiazd rodzimej sceny muzycznej wystąpi na najnowszej edycji najbardziej sfeminizowanej trasy koncertowej w Polsce.
Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz oraz gościnnie Monika Brodka –  to artystki, które wystąpią w Warszawie podczas II edycji projektu

 

Kup bilet Womans Voices Warszawa wysokie obcasy DepilConcept

Liczba biletów dla Klientów DepilConcept jest ograniczona.

 

Kobiety zajmują dziś coraz większe i ważniejsze miejsce na scenie muzycznej. Bezpowrotnie skończyły się już czasy, kiedy miały być tylko ładnymi wokalistkami, śpiewającymi cudze piosenki. Ich głos jest coraz bardziej słyszalny w różnych obszarach funkcjonowania sceny muzycznej. Oto jeden z najlepszych dowodów na to, że tak się dzieje: ogólnopolska trasa koncertowa, w której na pierwszym planie są właśnie kobiety. Tegoroczna edycja Women’s Voices składać się będzie z sześciu koncertów, które między czerwcem i październikiem odbędą się w: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie.

 

 

Po raz kolejny dyrektorką artystyczną tego przedsięwzięcia będzie Paulina Przybysz, która postanowiła oprzeć się w tym roku na dwóch filarach. Pierwszy ma wymiar ideologiczny i wyraża się w haśle przewodnim tegorocznej trasy: „Kobiety ratują planetę”. Artystka chcę zwrócić uwagę na najważniejsze problemy współczesnego świata: polityczne, społeczne, ekonomiczne i ekologicznie. Uznała, że najlepszą drogą będzie zaprezentowanie działań podejmowanych w tych dziedzinach przez bardzo aktywne kobiety. Do udziału w trasie zaprosiła kilka z nich, które na żywo czy za pomocą nagranych wcześniej materiałów wideo będą prezentować swoją działalność i zachęcać do aktywności na różnych polach.

Drugi ważny pomysł tegorocznej kuratorki trasy ma przede wszystkim wymiar estetyczny, ale jest jednocześnie ważną deklarację Ideową. Przybysz postanowiła zerwać z drogim i pustym blichtrem, który z reguły towarzyszy tego typu wydarzeniom i wrócić do natury i do korzeni. Artystki, które będą występować na scenie, poprosiła, żeby zaprezentowały się w swoich codziennych, domowych strojach: dresach a może nawet pidżamach. Widz ma mieć, według Przybysz, poczucie, że trafił na zwykłą domówkę, prywatne spotkanie w dziewczęcej sypialni, a nie wielkie, wyszminkowane widowisko. Mimo, że koncerty będą się odbywać w dużych salach, publiczność ma mieć poczucie intymności i bliskości.

Przeczytaj więcej > 

Pula 100 biletów na koncert WOMEN’S VOICES! Kup teraz!
Oceń ten artykuł