Pula 100 biletów na koncert WOMEN’S VOICES! Kup teraz!

Już 9 czerwca 2019 startuje kolejna edycja koncertów Women’s Voices – Kobiety ratują planetę! Będzie czekała na Was specjalna STREFA BEAUTY DepilConcept oraz występy wyjątkowych gwiazd:

  • Edyta Bartosiewicz,
  • Julia Pietrucha,
  • Mela Koteluk,
  • Paulina Przybysz,
  • gościnnie Monika Brodka! 

Mamy dla Was niespodziankę!

Pula 100 biletów w specjalnej cenie dla Klientów DepilConcept! 

Liczba biletów w puli dla Klientów DepilConcept jest ograniczona.

Kup bilet Womans Voices Warszawa wysokie obcasy DepilConcept

KONCERT:

  • TERMIN: 9 CZERWCA 2019
  • GODZINA: 17:00-22.30
  • GDZIE: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2, 03-736 Warszawa. 

 

WOMEN’S VOICES – Kobiety ratują planetę! Kilka słów o koncercie … 


Prawdziwa plejada kobiecych gwiazd rodzimej sceny muzycznej wystąpi na najnowszej edycji najbardziej sfeminizowanej trasy koncertowej w Polsce.
Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz oraz gościnnie Monika Brodka –  to artystki, które wystąpią w Warszawie podczas II edycji projektu

 

Kup bilet Womans Voices Warszawa wysokie obcasy DepilConcept

Liczba biletów dla Klientów DepilConcept jest ograniczona.

 

Kobiety zajmują dziś coraz większe i ważniejsze miejsce na scenie muzycznej. Bezpowrotnie skończyły się już czasy, kiedy miały być tylko ładnymi wokalistkami, śpiewającymi cudze piosenki. Ich głos jest coraz bardziej słyszalny w różnych obszarach funkcjonowania sceny muzycznej. Oto jeden z najlepszych dowodów na to, że tak się dzieje: ogólnopolska trasa koncertowa, w której na pierwszym planie są właśnie kobiety. Tegoroczna edycja Women’s Voices składać się będzie z sześciu koncertów, które między czerwcem i październikiem odbędą się w: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie.

 

Dzieci Warszawy Warszawa, depilacja DepilConcept

 

Po raz kolejny dyrektorką artystyczną tego przedsięwzięcia będzie Paulina Przybysz, która postanowiła oprzeć się w tym roku na dwóch filarach. Pierwszy ma wymiar ideologiczny i wyraża się w haśle przewodnim tegorocznej trasy: „Kobiety ratują planetę”. Artystka chcę zwrócić uwagę na najważniejsze problemy współczesnego świata: polityczne, społeczne, ekonomiczne i ekologicznie. Uznała, że najlepszą drogą będzie zaprezentowanie działań podejmowanych w tych dziedzinach przez bardzo aktywne kobiety. Do udziału w trasie zaprosiła kilka z nich, które na żywo czy za pomocą nagranych wcześniej materiałów wideo będą prezentować swoją działalność i zachęcać do aktywności na różnych polach.

Zobacz także  Jak powstają przebarwienia? Czy można się ich zupełnie pozbyć?

salon kosmetyczny Warszawa Ursus, DepilConcept

Drugi ważny pomysł tegorocznej kuratorki trasy ma przede wszystkim wymiar estetyczny, ale jest jednocześnie ważną deklarację Ideową. Przybysz postanowiła zerwać z drogim i pustym blichtrem, który z reguły towarzyszy tego typu wydarzeniom i wrócić do natury i do korzeni. Artystki, które będą występować na scenie, poprosiła, żeby zaprezentowały się w swoich codziennych, domowych strojach: dresach a może nawet pidżamach. Widz ma mieć, według Przybysz, poczucie, że trafił na zwykłą domówkę, prywatne spotkanie w dziewczęcej sypialni, a nie wielkie, wyszminkowane widowisko. Mimo, że koncerty będą się odbywać w dużych salach, publiczność ma mieć poczucie intymności i bliskości.

Przeczytaj więcej > 

Rate this post