Pozbyć się zbędnych włosków – dobre postanowienie noworoczne?

W nowym roku chciałabyś zmienić coś w swoim wyglądzie i stylu życia? Mamy dla Ciebie idealne postanowienie noworoczne – w skali całego roku jego realizacja zajmie Ci zaledwie kilka godzin! Co więcej, ktoś będzie Ci o nim zawsze przypominał i pilnował, żebyś nie przegapiła terminu. Choć realizacja jest niemal ekspresowa, to zyski dla Ciebie będą naprawdę mocno odczuwalne.

W skali 5 kolejnych lat zyskasz dodatkowe 4 dni i zaoszczędzisz naprawdę sporo pieniędzy! Na co je przeznaczysz? Krótki urlop? A może wydłużenie wakacji… O co chodzi?

Chcesz zaoszczędzić trochę czasu?

W artykule porównującym różne metody depilacji wyliczyliśmy, że golenie maszynką na przestrzeni 5 lat zajmuje nam ponad 91 godzin, czyli ok. 4 doby. Dokładnie tak! Bite 4 dni, bez przerw na sen czy jedzenie skrobiemy nogi maszynką w celu pozbycia się zbędnych włosków… Ciężko zaprzeczyć, że to straszne marnotrawstwo czasu, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy każda minuta wolnego jest niemal na wagę złota.

A może potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki?

Oczywiście można odpuścić sobie usuwanie włosków, ale to raczej nie jest optymalne rozwiązanie. Na szczęście nauka i na taki prozaiczny problem wymyśliła idealne rozwiązanie! Zamiast planować, że w styczniu zmienisz całe swoje życie, postaw na realne, proste w realizacji postanowienie, które uwolni Cię od drobnego, ale bardzo kłopotliwego problemu! Przyjdź do salonu DepilConcept i umów się na serię zabiegów fotodepilacji!

Za każdą strefę ciała zapłacisz zaledwie 65 zł. Nawet po przemnożeniu tej kwoty przez wszystkie konieczne do wykonania zabiegi i tak zaoszczędzisz ok. 25% w stosunku do kosztów 5 lat golenia się maszynką. Drobne wydatki niestety mają to do siebie, że umykają naszej uwadze. W dłuższej perspektywie czasu jednak kumulują się do ogromnych rozmiarów! Weźmy zwykły bochenek chleba – kosztuje około 3,5 zł. Niedużo. W skali 5 lat, przy założeniu, że kupujesz 1 bochenek na 2 dni, na chleb wydasz ok. 3200 zł! Podobnie jest z maszynkami, pianką do golenia…

Zobacz także  Kosmetyki z gabinetu kosmetycznego - czy są lepsze?

Idealne postanowienie noworoczne

Temat może i jest lekki, ale z faktami ciężko dyskutować: seria zabiegów depilacji pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dodatkowa korzyść to komfort związany z posiadaniem gładkiego ciała i uwolnienie się od przykrych powikłań takich jak wrastanie włosków czy zapalenie mieszków. W tym kontekście decyzja o trwałej depilacji okazuje się wspaniałym pomysłem na postanowienie noworoczne!

Nie musisz się martwić, że zapomnisz o kolejnym zabiegu – przypomnimy Ci o nim. Umówić możesz się w dowolnym dla siebie dniu o dowolnej godzinie. Pamiętaj, że zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Może wystąpić jedynie delikatne zaczerwienienie, które ustępuje po kilku godzinach. Zabieg jest bardzo komfortowy i skuteczny. Wystarczy, że raz na kilka tygodni poświęcisz nam ok. 30 minut. (średni czas zabiegu do weryfikacji) Po wykonaniu serii zabiegów będziesz mogła pożegnać się z maszynką, bolesnym woskiem, depilatorem i innymi narzędziami depilacyjnych tortur. Spontaniczny wypad na basen, fitness, a może randka? Nie będziesz musiała przejmować się włoskami, bo po prostu ich nie będzie! Kusząca perspektywa, prawda?

Wykorzystaj motywację związaną z początkiem nowego roku i już dziś złap za telefon – zapisz się na niezobowiązującą konsultację z ekspertem DepilConcept, który wyjaśni Ci dokładnie, na czym polega zabieg. Po tej rozmowie podejmiesz ostateczną decyzję. Wchodzisz w to?

4.5/5 - (4 votes)