Pomagaj z Nami. Ufundujmy wycieczkę starszej, samotnej osobie.

Nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich, którego misją jest podejmowanie działań na rzecz poprawy jakości życia osób starszych.

Jeden z programów Stowarzyszenia głosi: „Ufunduj dzień wakacji starszej, samotnej osobie”.

Dla starszych osób liczy się szczególnie spędzenie miłych chwil z innymi ludźmi, przebywanie na świeżym powietrzu, obserwacja przyrody, zieleni, kwiatów.

Każda wycieczka za miasto to wyjazd minimum 20 osób do uroczych miejsc. Autokar przewozi naszych podopiecznych do lasu, na wieś, do pasieki, ogrodu lub w inne ciekawe miejsce. Tam czekają na nich: czyste powietrze, zielone drzewa, kojąca zieleń i życzliwi ludzie. Zawsze towarzyszą im wolontariusze, którzy podadzą rękę, popchają wózek, pomogą pokonać schodki. Kwota 45 zł uwzględnia transport, posiłek, napoje, drobne atrakcje na miejscu wycieczki, ubezpieczenie. Im więcej zbierzemy funduszy, tym więcej wycieczek za miasto zorganizujemy!

Oto słowa Pani Stefanii, której wizerunek promuje ten program Stowarzyszenia:
„Rok temu pojechałam wraz z wolontariuszami Stowarzyszenia na rejs po Zalewie Zegrzyńskim i do Arboretum w Rogowie.  Słońce, jezioro, wokół pełno życzliwych osób, rozmowy, zieleń, kwiaty.  Cieszyłam się każdą chwilą.  Nawet teraz pamiętam, jak pięknie pachniały kwiaty.”

Chcemy rozpowszechnić tę akcję charytatywną i zaangażować w nią także naszych klientów.  Przez dwa miesiące: lipiec i sierpień, będziemy promować program w naszych salonach i uczestniczyć w zbiórce publicznej wśród naszych klientów – w każdym salonie Depilconcept znajdziecie puszkę Stowarzyszenia ‘mali bracia Ubogich’, by pomagać z nami!!

W tej akcji liczy się każda złotówka!

Pokażmy jak wiele możemy zdziałać wszyscy razem!

Akcja będzie trwała 2 miesiące, a zebrane pieniądze zostaną przeliczone i wykorzystane przez Stowarzyszenie na sfinansowanie wyjazdów we wrześniu😊

POMAGAJ Z NAMI !!!

Link do wsparcia akcji online
https://www.malibracia.org.pl/wakacje/

5/5 - (2 votes)
Zobacz także  Wspieramy WOŚP! Dorzuć się do e-skarbonki DepilConcept Polska!