Pomagaj z nami! Voucher „Piękna, bo zdrowa” dla stałych Klientek już dostępny!

DepilConcept Polska po raz kolejny wspiera #ZdrowiePań! Każda kobieta jest dla nas ważna! Codziennie w 54 salonach w całej Polsce rozmawiamy z Wami podczas bezpłatnych konsultacji i zabiegów o Waszych problemach, zdrowiu i urodzie! Zabiegi trwałej depilacji bikini SHR in Motion pozwalają kobietom odzyskać pewność siebie i pozytywna energię każdego dnia!

Dlatego stworzyliśmy dla Was z Kwiatem Kobiecości kolejny dedykowany Voucher „Piękna, bo zdrowa” na zabieg BIKINI GŁĘBOKIEGO w specjalnej cenie 150 zł dla stałych Klientek DepilConcept (cena regularna 195 zł – 3 strefy) – z czego 10 zł jest przekazywane na rzecz fundacji!* Nowy Voucher / zabieg jest dostępny w gabinetach – zapytaj o szczegóły w Twoim salonie! Oferta jest ważna do końca roku!

Depilacja SHR in Motion bikini głębokiego wykonywana jest na trzech strefach: pachwiny, wzgórek łonowy, przestrzeń międzypośladkowa.

 

Dla nowych Klientek do końca roku dostępny jest Voucher za 20 zł na pierwszy zabieg depilacji SHR! Pobierz Voucher “Piękna, bo zdrowa” na pierwszą wziytę > 

 

 

Voucher “Piękna, bo zdrowa” za 150 zł dla stałych Klientek wspiera walkę z rakiem szyjki macicy!

Voucher na zabieg bikini głębokiego za 150 zł, z którego 10 zł przeznaczamy na rzecz walki z rakiem szyjki macicy!  Nasze specjalistki w gabinetach DepilConcept będą edukowały Klientki o profilaktyce i leczeniu raka szyjki macicy oraz o konieczności badań cytologicznych – czyli wszystko to co powinnaś wiedzieć przy wsparciu merytorycznym Ogólnopolskiej Organizacji Kwiatu Kobiecości!

 

Zapytaj się o Voucher lub zabieg bikini głebokiego „Piękna, bo zdrowa” w Twoim salonie!

*Z Vouchera „Piękna, bo zdrowa” za 150 zł można skorzystać tylko jeden raz.

5/5 - (3 votes)