OVERVIEW – Przegląd najnowszych trendów prosto od polskich projektantów!

„W czasach przewagi kultury masowej warto docenić oryginalność i niepowtarzalność. Temu celowi sprzyja organizowany już po raz drugi przegląd trendów polskich projektantów OVERVIEW. Organizatorzy imprezy zaznaczają, że zależy im na promowaniu świadomych zakupów – dbałości o jakość i pochodzenie produktu. OVERVIEW ma na celu prezentację i promocję polskiej, autorskiej mody. Pokazanie jej siły i różnorodności.”

DepilConcept Polska jest partnerem wydarzenia – dla miłośników mody będzie dostępna Strefa Beauty – możliwość bezpłatnej konsultacji ze specjalistkami (kosmetyczki oraz kosmetolożki)! Dodatkowo czekać będą na Was dedykowane Vouchery na zabiegi! Zapraszamy!

28 września po raz drugi w na Mysiej 3 w Warszawie zagości Overview, czyli przegląd najnowszych trendów prosto od polskich projektantów.

Organizatorzy zdradzają już pierwszych projektantów, których zobaczymy na Mysiej 3 wśród nich po raz kolejny znalazła się Angelika Józefczyk, jej kolekcje najlepiej wyrażają trzy określenia- użytkowość, oryginalny koncept, gra kolorów. Jesienne propozycję przedstawi też łódzki duet Kasi Chojnackiej i Marysi Marcinkowskiej- Reinkreacja. Nie zabraknie w niej konsekwentnie wykorzystywanej czerni,  charakteryzującej markę. Na wybiegu pojawią się również nowości od Sheirt  by Marzena Kowalska. Projektantka jak zwykle stawia na minimalizm i dopieszczenie każdego detalu. Autorską linię bielizny pokaże też Karolina Tokarska. Kolekcja będzie elegancka i jednocześnie prosta w swej formie.

 

POZNAJ MŁODYCH PROJEKTANTÓW M.IN.:

  • #ATELIER poznajcie Zielinska_matylda_bizu – Matylda Zielińska to młoda mama, która założyła swoją markę, kiedy jej pierwszy syn miał 6 miesięcy i stał się On jej motorem i motywacją do działania. To właśnie Ignaś, mianowany prezesem firmy, ustalał możliwości działania oraz godziny pracy, więc najczęściej zmuszał Matyldę do pracy nad zamówieniami w nocy. Biżuterię kochała i robiła od zawsze, a za namową przyjaciółek zaczęła pokazywać światu pomysły na swoją delikatną, subtelną i kobiecą biżuterię. Większość inspiracji czerpała w trakcie podróży po Francji i Włoszech, gdzie przyglądała się pracom lokalnych rzemieślników, a także paryskiej modzie. Matylda obecnie już ma dwóch synków, galerię w Warszawie na Saskiej Kępie i mnóstwo nowych pomysłów zebranych w trakcie dwóch lat działalności. Marka Matyldy stawia głównie na relację z kupującymi kobietami, rozmawia z nimi, ustala, słucha, konwersuje poprzez Instagram, a także decyduje się na indywidualne zamówienia. Wszystkie produkty „testuje” na sobie, nosząc codziennie mnóstwo biżuterii. Cieszymy się, że projekty Matyldy będzie można kupić 28 września na MYSIA 3!
  • Makama -marka, która zapewnia szczególne podejście do projektu. Każdy z nich traktowany jest z najwyższą uwagą, aby kobieta mogła poczuć się wyjątkowo. Główną ideą jest niepowtarzalność zapewniana w ekskluzywnych, szydełkowych kreacjach – jedynych na polskim rynku. Projektuje jak i szydełkuje je jedna osoba, co przedstawia oryginalność dla kobiet. Kolekcję makama obejrzymy podczas wieczornego pokazu, zapraszamy też na zakupy w otwartej przez cały dzień w strefie ATELIER #Overviewme
  • Tokarska studio to autorska marka Karoliny Tokarskiej, projektantki z łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Podczas Overview obejrzymy pokaz bielizny marki. Kolekcja będzie elegancka i jednocześnie prosta w swej formie! Zapraszamy też na zakupy w showroomie Karoliny, w naszej strefie ATELIER, 28 września już od godziny 11! #overviewme #atelier #runway
Zobacz także  Pani Majo - Ambasadorką Marki DepilConcept Polska!

 

Casting Fresh Faces World!

Podczas Overview odbędzie się inauguracyjny casting nowej edycji Fresh Faces World!Czy są tu dziewczyny od 14 do 23 lat i powyżej 172 cm wzrostu oraz chłopaki w wieku 16-27 186 cm wzrostu?Jeśli tak to Fresh Faces World 2019 jest dla Was! Stawką jest wyjazd do Nowego Jorku i możliwość zrobienia światowej kariery w MODELINGU! Przyjdź 28 wrzesnia o godzinie 16 na Mysią 3 i oczaruj nas! Do zobaczenia i powodzenia

 

 

5/5 - (2 votes)