Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
798 659 609
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Ząbkach

W salonach DepilConcept stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania depilacji, stawiając na wygodę i efekt. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego przygotowane przez nas zabiegi są komfortowe i dostosowane do Twoich potrzeb.

Trwała depilacja SHR in Motion w Ząbkach

Wypróbuj bezbolesnej i trwałej depilacji Super Hair Removal, która bazuje na najnowszych odkryciach techniki IPL. Depilacja SHR dedykowana jest osobom, których skóra jest delikatna i w przeszłości doznawały podrażnień skóry. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość. Innowacją w urządzeniu SHR jest zastosowanie techniki in Motion, co zasadniczo skraca czas i zwiększa wygodę zabiegu. Dodatkowo testy specjalistów DepilConcept wykazały redukcję owłosienia na poziomie 30% już po pierwszym zabiegu.

Dzięki technologii SHR – IPL możemy usuwać również jasne włosy, ponieważ jest tak samo skuteczna przy małym kontraście między karnacją, a kolorem włosów. Zauważono też wyraźną poprawę kolorytu skóry, która po zabiegu jest promienna i gładka, a włosy jaśniejsze i zdecydowanie rzadsze. 

Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkiej i wygodnej metody. Panowie wybierają depilację pach, pleców, ramion, a także klatki piersiowej. 

Wygoda i prostota metody SHR in Motion powoduje, że powrót do codziennych spraw jest możliwy od razu po zakończonym zabiegu. Zabieg usuwania owłosienia wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. Dlatego też zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych. 

Komfortowa depilacja woskiem w Ząbkach 

Oczekując natychmiastowego efektu warto skorzystać z oferty komfortowej depilacji rozgrzanym woskiem. Jest to metoda odpowiednia dla każdego, w pełni bezpieczna także dla kobiet w ciąży, a jej efekt utrzymuje się przez kilka kolejnych tygodni po zabiegu. 

Woskowanie działa jak peeling, ponieważ podczas odrywania wosku zostają usunięte powierzchniowe warstwy martwego naskórka, co potęguje efekt super gładkiej skóry. Skóra jest wolna od niechcianych włosów przez 3 do 5 tygodni. Dzięki zastosowaniu ciepłego wosku kosmetyczka pozbywa się także cebulki włosa, co zapobiega powstawaniu ciemnych punktów pod skórą, powstających natychmiast po użyciu maszynki lub kremu do depilacji. Zapraszamy do salonu DepilConcept w Ząbkach przy ulicy Różanej 19, lok. U4. Możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby Twój zabieg przebiegał w relaksującej atmosferze.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Ząbkach

Laserowe metody depilacji różnią się od siebie w kilku ważnych kwestiach, które mają duży wpływ na wybory klientów. Laser trwale usuwa owłosienie, jednak stosowane do zabiegów urządzenia korzystają z technologii, które powodują różnice w przebiegu i odczuwalności. Tradycyjny laser polega na wysłaniu dużej wiązki energii, która trafia w cebulkę włosa uszkadzając ją. Niestety wiąże się to z podrażnieniem skóry znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie. IPL emituje wiązkę światła, która jest selektywnie pochłaniana przez barwnik – melaninę. Skupiska melaniny, czyli cebulki włosowe, przegrzewają się i w efekcie są niszczone. Co ważne uszkodzeniu ulega jedynie cebulka, a warstwy okalające zostają nienaruszone. 

Urządzenie do fotodepilacji IPL działa poprzez rozproszenie energii świetlnej na dużej powierzchni skóry, dzięki czemu czas depilacji jest kilkukrotnie mniejszy niż w przypadku punktowo działającego lasera. Mała inwazyjność i wysoka skuteczność technologii IPL czyni ją bezkonkurencyjną na rynku trwałych metod depilacji. Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL. Odwiedź salon DepilConcept w Ząbkach, położony przy ulicy Różanej 19.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Medyczne aspekty depilacji! Sprawdzone sposoby na wrastające włoski

Więcej

Pękające naczynka - przyczyny, domowe sposoby, jak wzmocnić?

Więcej

Depilacja IPL - co to jest? zastosowanie i skuteczność

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Ząbki

DepilConcept Ząbki

798 659 609

rozana19@depilconcept.pl