Mistrzyni Polski Bikini Fitness – Kinga Bafia Ambasadorką DepilConcept Polska!

Miło nam poinformować, że Ambasadorką marki DepilConcept Polska została Mistrzyni Polski Bikini Fitness – Kinga Bafia, która jest również naszą Klientką! Jej przepis na zadbaną kobietę to ciężka praca nad sobą, nad ciałem, zdrowe odżywianie oraz trwała depilacja!

 

Kilka słów o sobie od Kingi:

 

Jakie są Twoje pasje?

 

„Jestem osobą, która pasjonuje się sportami sylwetkowymi oraz zdrowym żywieniem. W moim życiu sport towarzyszył mi od wielu lat, aczkolwiek z biegiem czasu zafascynowała mnie ciągła praca nad sylwetką, jej modelowanie i dbanie o estetyczny wygląd.” – powiedziała Kinga Bafia.

„Zafascynowana nową pasją obrałam kierunek startów w zawodach fitness bikini. W 2017 roku zadebiutowałam na scenie i zajęłam drugie miejsce, dwa miesiące później stałam się Mistrzyni Polski w fitness bikini do 169 cm. W 2019 roku również udało mi się obronić tytuł Mistrzyni Polski. Dwukrotnie reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii, tam udało mi się zakwalifikować do półfinału.” – dodała Bafia.

 

Mistrzyni Polski Bikini Fitness Kinga Bafia DepilConcept

Jak oceniasz zabiegi trwałej depilacji SHR in Motion w DepilConcept?

 

„Zabieg fotodepilacji w DepilConcept okazał się dla mnie rewelacyjny i zdecydowanie zaoszczędziłam czas na depilacji! Niestety borykałam się z problemem dość szybkiego porostu włosków a przy tym towarzyszące uczulenie i wrażliwa skóra niekiedy wręcz umożliwiało mi to depilację. Dzięki fotodepilacji moja skóra jest jedwabiście gładka! Przed wykonaniem zabiegów depilację musiałam wykonywać minimum 2-3 razy w tygodniu!! Szczerze polecam DepilConcept z własnego doświadczenia! – powiedziała Mistrzyni Polski Bikini Fitness Kinga Bafia.

 

 

Mistrzyni Polski Bikini Fitness Kinga Bafia DepilConcept

 

Poznaj Kingę na Instagramie > 

Rate this post