Kobiety wiedzą co robią – inspiracja, wiedza i moc!

„Kobiety wiedzą, co robią” – czyli spotkanie kobiet organizowane przez Gazetę Wyborczą, Wysokie Obcasy, Wysokie Obcasy Praca i Instytut Dobrego życia! DepilConcept podczas wydarzenia dla uczestniczek przygotowało Strefę Beauty, gdzie rozmawiamy o m.in.:  pielęgnacji skóry twarzy i ciała, trwałej depilacji, odmładzaniu –  przede wszystkim o Was! To całodzienna dawka inspiracji, wiedzy i mocy. Od kobiet, dla kobiet. Rozmowy z pasją, dajemy sobie bezwarunkowe wsparcie. „Kobiety wiedzą, co robią” to siostrzana energia dla kobiet w każdym wieku! 

26 października w Gdańsku „Kobiety wiedzą, co robią” – wydarzenie już za nami!

Gośćmi byli: Henryka Krzywonos- Strycharska, Bożena Grzywaczeska, RENI JUSIS, Areta Szpura, Ewa Bujacz Lewogram oraz dziennikarki Wysokich Obcasów (Katarzyna Pawłowska, Monika Tutak-Goll, Dorota Kruk, Paula Szewczyk) które opowiedziały o tym, jak powstają ich teksty.

Główne tematy: 

Rebelia jest kobietą. Za wolność naszą i waszą.
Kobiety kobietom. Jak się wspierać w walce o równość w firmie.
O ekologii. Znaczenie codziennych wyborów.
Latające kręgi, czyli biznesowo-networkingowe spotkanie w kręgu
Osiędbanie.
Zwizualizuj swój pomysł w formie aplikacji mobilnej
Twój biznes w sieci – warsztaty z marketingu online.

30 Listopada w Kielcach „Kobiety wiedzą, co robią” – wydarzenie już za nami!

Tym razem rozmowa była o mocy i kreatywności, o kobietach, które zmieniają miasta i o ekologii…kobiecym głosem oczywiście!

Główne tematy:

Jak kobiety zmieniają świat?
PROWADZENIE: Alina Janusz, redaktor naczelna „Gazety Wyborczej” w Kielcach W PANELU UDZIAŁ WEZMĄ: Jolanta Barbara Jackiewicz (Rada Kobiet w Rybniku, Śląskie Perły) Iwona Wielgus (koordynatorka Rady Kobiet w Kielcach) Joanna Mucha (posłanka) Danuta Papaj (pierwszy zastępca prezydenta Kielc) Monika Lipińska (wiceprezydent Lublina)

Zobacz także  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Jak osiągnąć sukces przed „30”
Spotkanie z Otylią Jędrzejczak. PROWADZENIE: Katarzyna Seiler
O ekologii kobiecym głosem. PROWADZENIE: Dominika Wantuch W PANELU UDZIAŁ WEZMĄ: Urszula Zielińska (posłanka) Katarzyna Ludwińska (redaktor naczelna „Gazety Wyborczej” w Radomiu) prof. Bożena Witek (Instytut Biologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach)

7 grudzień w Krakowie „Kobiety wiedzą, co robią” – wydarzenie przed nami!

Ciekawi jesteśmy, co myślicie na temat świata, polityki, biznesu oraz roli, jaką kobiety odgrywają na tych polach. „Kobiety wiedzą, co robią” to szansa na spotkanie na żywo z ekspertkami i liderkami – artystkami, polityczkami, naukowczyniami, badaczkami i bizneswoman, na wysłuchanie opowieści o tym, co robią i jak to robią.

Główne tematy:

Spotkanie z Redakcją Wysokich Obcasów – prowadzi Kamila Kalińczak.
Podczas spotkania z dziennikarkami Wysokich Obcasów odsłonimy tajniki ich pracy. Dziennikarki opowiadają o swojej pracy przywołując w pamięci bohaterki tekstów, które zapadły w ich pamięci najmocniej, były najbardziej poruszające lub kontrowersyjne – wywołujące reakcję czytelniczek.
W panelu wezmą udział: Natalia Waloch, Paula Szewczyk, Katarzyna Pawłowska.

Szczęśliwe Firmy – prowadzi Paulina Reiter.
Będziemy rozmawiać o wadze różnorodności w miejscu pracy, work life integration, budowaniu pewności siebie w obszarze zawodowym, wsparciu jakiego kobiety udzielają sobie wzajemnie oraz „szklanym suficie”. Odczarujemy też mit dot. typowo męskich zawodów.
Wśród panelistek znajdą się m.in.: Monika Jankowska-Rangelov z firmy State Street, Anna Macnar z HRM Institute oraz Zyta Machnicka – lightness.pl.

Spotkanie z Julitą Bator – prowadzi Aga Kozak.
Autorka bestsellerów m.in. Zamień chemię na jedzenie, Święta bez chemii., Młodziej. Piękniej. Zdrowiej. Jej najnowsza książka Przepis na zdrowie ukazała się 13 listopada nakładem Wydawnictwa Znak. Tym razem Julita Bator, świadoma mama, pisarka i blogerka, rozmawia z wybitnymi specjalistami, którzy udowadniają, że istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie.

Zobacz także  Wiosną nowa TY!

Moc Kobiet – prowadzi Aleksandra Klich.
Porozmawiamy o tym skąd się bierze siła kobiet, ich determinacja i odwaga w realizowaniu własnych pasji. Tematem rozmów w ramach tego panelu będzie rola kobiet w życiu społecznym. Stawiamy przede wszystkim na wymianę doświadczeń międzypokoleniowych, wzmocnienie poczucia wspólnoty, inspirowanie się.
W gronie panelistek będzie m.in. Małgorzata Foremniak, Iwona Guzowska oraz Anna Korfel-Jasińska – wiceprezydentka Miasta Krakowa, a także Nina Gabryś – aktywistka, radna Miasta Krakowa.

Jak stawiać granice? – prowadzi Małgorzata Skowrońska.
Rozmowa z Natalią de Barbaro i aktorką Aliną Kamińską.
Akcja #metoo wybucha co chwilę na nowo, za każdym razem, gdy kolejne kobiece środowiska przerywają przemocowy łańcuch. Tak też było w przypadku Bagateli. Dziewięć kobiet oskarżyło dyrektora tego krakowskiego teatru o molestowanie i mobbing. Sprawę bada prokuratura. Jedną z gościń panelu „Kobiety wiedzą, co robią” będzie Alina Kamińska, aktorka Bagateli. Wspólnie z terapeutką Natalią de Barbaro porozmawiamy o sytuacjach kryzysowych, wsparciu, jakiego mogą udzielić sobie nawzajem kobiety i o tym, jak stawiać granice.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej Strefy Beauty DepilConcept!

Link do wydarzenia >

BILETY >

4/5 - (2 votes)