ABCdepilacji: Jak zadbać o efekty trwałej depilacji podczas przerwanej serii zabiegowej?

Aktualna sytuacja jest bardzo wymagająca dla nas, jak również dla Was! Zdajemy sobie sprawę, że kwarantanna wpłynie na harmonogram zaplanowanych zabiegów trwałej depilacji, a tym samym może wpłynąć na uzyskane dotychczas efekty. Nasze specjalistki ze wszystkich salonów w tym wyjątkowym czasie kontaktują się z Wami w celu rozmowy, konsultacji, omówienia sytuacji związanych z etapem serii zabiegowej oraz konieczności przełożenia terminów zabiegów na późniejsze. Sytuacja jest całkowicie niezależna od nas, na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu, ale mamy za to głęboką nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie w gabinecie. Bardzo za Wami tęsknimy!

A tymczasem …

 

 

 

Jak można zadbać o efekty trwałej depilacji SHR? Co najlepiej zrobić będąc w domu? Na co możesz mieć wpływ?

Poniżej przygotowaliśmy, dla Was kilka rad na czas kwarantanny – gdy już rozpoczęliście serię zabiegową SHR in Motion:

  • Nieogolone nogi czy pachy to nic przyjemnego, wiemy o tym najlepiej, ale jeśli tylko jest to możliwe, zrezygnuj z jednorazowej maszynki do golenia! Niestety taka depilacja generuje podrażnienia, zacięcia czy wrastanie włosów, a także ich pobudzenie do wzrostu. Jeżeli to konieczne, możesz przyciąć włosy trymerem – dla komfortu podczas kwarantanny w domu. Najlepiej jak najrzadziej.
  • Jeżeli nastąpi odrost włosów w czasie kawarantanny pamiętaj, aby się tym teraz nie przejmować– to naturalny element regeneracji organizmu, kolejna faza wzrostu włosa – zajmiemy się tym już po ponownym otwarciu salonu.  Jeżeli masz obawy zadzwoń do nas – porozmawiajmy! Dokładnie wyjaśnimy Ci ten proces – spokój i Twój komfort jest dla nas najważniejszy!
  • Pamiętaj, aby miejsca pozabiegowe peelingować 2 razy w tygodniu, w celu pozbycia się martwego naskórka oraz utrzymania skóry w dobrej kondycji. Dzięki temu skóra będzie jędrna, gładka i nawilżona, czyli idealnie przygotowana na wznowienie zabiegów. Bądź gotowa, bo my nie możemy się już doczekać powrotu.
  • Dla najlepszych efektów trwałej depilacji, bardzo ważne jest odpowiednie, codzienne nawilżenie skóry. Nawilżona skóra lepiej przewodzi światło, co wpływa na efekty zabiegów. Dbaj więc o nią codziennie. Poprzez użycie naszego topowego produktu Genesis Regenerator Concept+ na bazie aloesu! Oprócz tego, że świetnie nawilża skórę to również ją regeneruje i pielęgnuje.
  • Nie zapominaj o nawodnieniu organizmu! Polecamy wypicie 2 litrów wody dziennie!
  • Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!
Zobacz także  Czas na zimową regenerację skóry! Odkryj zabiegi ELIGHT!

 

Jak zadbać o efekty trwałej depilacji podczas przerwanej serii zabiegowej?

 

 

Mamy nadzieje, że w najbliższych tygodniach spotkamy się z Wami w salonie aby kontynuować zabiegi. Na ten moment najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Jeśli chcesz wesprzeć swój salon, a tym samym również lokalny szpital i zyskać przy tym strefy gratis dla siebie, zachęcamy do zakupu dedykowanego Pakietu #WspieramMójSzpital, gdzie przy zakupie 4 stref w cenie 320 zł, otrzymujesz 2 GRATIS! 10% przekazujemy na rzecz lokalnego szpitala! Cena strefy w takim pakiecie to tylko 48 zł! (Cena regularna 80 zł) Przeczytaj więcej o OFERCIE SPECJALNEJ i skontaktuj się z Twoim salonem! Sprawdź > 

 

Bądźmy w kontakcie! 

5/5 - (1 vote)