Innowacyjna technologia SHR z systemem In Motion!

Najnowocześniejsza na rynku, rewolucyjna metoda trwałej depilacji IPL SHR (Super Hair Removal) z systemem In Motion dostępna w gabinetach DepilConcept w Polsce! Technologia IPL SHR tylko częściowo (40-50%) skupia się na chromoforze włosa – melaninie, co dotychczas stanowiło podstawę w zasadzie działania zabiegów IPL.

Na czym polega ta technologia?

Ta nowa metoda polega na emisji światła w postaci jednakowych impulsów o stałej, energii i dużej częstotliwości błysków – nawet do 10 błysków na sekundę! Poprzez wielokrotne nakładanie się impulsów niskiej energii, stopniowo zwiększana jest temperatura mieszków włosowych.

Technologia IPL SHR wykorzystuje system In Motion – w ruchu, dzięki któremu zabiegi są wyjątkowe szybkie i komfortowe. Podczas emisji szybkich błysków głowicę SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, co powoduje podgrzanie głębszych warstw skóry, a co za tym idzie – niszczenie mieszków włosowych. I to nie tylko tych ciemnych!

Dzięki systemowi In Motion możemy niszczyć również jasne włosy! To przełom w technologii trwałych metod depilacji!

Dłuższy proces ogrzewania skóry jest także skuteczniejszy, aniżeli wysokie i krótkie impulsy energii, które do tej pory były wykorzystywane przy zabiegach metodą IPL.

Dodatkowo, kolejną zaletą metody ‘SHR in Motion’ jest to, że stosować ją można na wszystkich fototypach skóry, kolorach i rodzajach włosów –
również na opalonej skórze, co stanowi rewolucję w działaniu tego typu urządzeń. Niska podczerwień, która jest wykorzystywana w technologii SHR chroni melaninę zawartą w skórze, co pozwala na bezpieczne przeprowadzanie zabiegów nawet latem!

Zalety depilacji w technologii IPL SHR In Motion:

  • Szybkość wykonywania zabiegów
  • Wysoki komfort zabiegów – zero bólu!
  • Skuteczność na różnych rodzajach i kolorach włosów
  • Bezpieczeństwo!
Zobacz także  Maska przeciwzmarszczkowa Colagenis - opis zabiegu, działanie, składniki aktywne

Możesz mieć więc wszystko, na czym najbardziej Ci zależy!

Już dziś przyjdź do salonu DepilConcept i przekonaj się, jak przyjemne i skuteczne może być usuwanie niechcianego owłosienia!

3.6/5 - (8 votes)