#GładkiWywiad z Agnieszką Niedbałą

Zapraszamy na nowy cykl wywiadów „Gładki biznes okiem Franczyzobiorcy”, który przybliży prowadzenie salonu trwałej depilacji przyszłym franczyzobiorcom! Pierwszego wywiadu udzieliła jedna z pierwszych franczyzobiorczyń Agnieszka Niedbała – właścicielka salonu DepilConcept w Warszawie, na Woli.

– Czym jest dla Ciebie 10 lat DepilConcept? 

– Mój salon był 3 z rzędu otwartym. Zmieniło się bardzo dużo w moim życiu. Żyłam na walizkach, postanowiłam ustabilizować moje życie dla mojej córki. Była to dla mnie również stabilizacja finansowa. Zdobyłam bardzo dużo umiejętności, których wcześniej nie miałam. Bardzo dużo nauczyłam się o sobie. Decyzje podjęłabym jeszcze raz! 

– Jak wyglądał strat w sieci franczyzowej DepilConcept?

– Miałam ogromne wsparcie ze strony centrali – Marta i Mariusz. Bez nich nie odważyłabym się na taki krok. Cenne szkolenia przed otwarciem salonu. To mi bardzo ułatwiło otrawcie.

– Czy franczyza DepilConcept to był trafny wybór?

– Nie dziwi mnie fakt, że mamy 56 salonów – to jest świetny koncept biznesowy. Kilka sieci zniknęło z rynku, więc pokazuje to, że nie jest to łatwy rynek. Z roku na rok jest coraz więcej klientów, wynika to ze zwiększenia świadomości. Co druga klientka już wie co to jest depilacja. Jest dużo łatwiej zdobyć nowego Klienta. Moim sukcesem jest wydepilowanie 8 000 kobiet! 

– Jakimi zasadami kierujesz się w biznesie, w prowadzeniu salonu?

– Szczerość, uczciwość i szacunek dla klienta, pracownika i dla siebie samej!

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu:

 

Wywiad przeprowadził: Kamil Miciałkiewicz | Manager ds. Rozwoju Sieci

Rate this post
Zobacz także  DepilConcept - biznes odporny na kryzys