Franczyzawpolsce.pl | Pomysł na zyskowny biznes

„Sieć salonów DepilConcept, specjalizujących się w trwałej depilacji, może zaliczyć miniony rok do wyjątkowo udanych. Jej sprzedaż wzrosła o ponad 50 procent.

W 2021 roku DepilConcept świętował 10-lecie obecności marki w Polsce. Na naszym rynku działa obecnie 56 salonów należących do tej sieci.

– Salony odnotowywały w poprzednim roku historyczne rekordy sprzedaży. W grudniu aż 3 gabinety przekroczyły obroty w wysokości 200 000 zł, a najlepszy wynik to 215 000 zł. Średnia sprzedaży w całej sieci salonów DepilConcept wzrosła w 2021 roku aż o 56 proc. rok do roku – mówi Kamil Miciałkiewicz, manager ds. rozwoju sieci DepilConcept.

W ciągu najbliższych dwóch lat liczba gabinetów należących do sieci ma zwiększyć się do ok. 80. Jeszcze w pierwszym kwartale br. otwartych zostanie sześć nowych placówek DepilConcept, m.in. w Lesznie, Rybniku, Otwocku, Wrocławiu czy Legnicy.

– Chcąc zachować pozycję lidera na rynku, planujemy wprowadzenie również nowych technologii w zakresie wykonywanych zabiegów oraz obsługi klienta na jeszcze wyższym poziomie, wyznaczając tym samym nowe standardy w usługach kosmetycznych – podkreśla Kamil Miciałkiewicz.”

 

Przeczytaj więcej > KLIKNIJ 

Rate this post
Zobacz także  NOWY SALON FRANCZYZY DEPILCONCEPT – OŚWIĘCIM!