Franczyza DepilConcept: Precyzja i szybkość

Rentowna franczyza DepilConcept oferuje wyłącznie zabiegi trwałej depilacji i fototerapii. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i szybkości świadczonych usług.

 

Branża beauty w Polsce

Branża beauty w Polsce już od kilkunastu lat intensywnie się rozwija. Pandemia zweryfikowała jednak rynek – wiele drobnych gabinetów nie przetrwało tego trudnego okresu. Umocniła natomiast pozycję silnych marek oraz sieci m.in.: naszej marki DepilConcept. Jako system franczyzowy odnotowaliśmy 40% wzrost wyników sprzedaży w salonach! 

Rynek w Polsce charakteryzuje się dużym rozdrobnieniem pojedynczych działalności. Głównie są to małe gabinety świadczące głównie wszystkie zabiegi medycyny estetycznej, salony bez konkretnej specjalizacji. Gabinety z dużą konkurencyjnością, często z bardzo drogimi urządzeniami do wykonywania zabiegów co znacząco wpływa na wysokie ceny zabiegów oraz na niską dochodowość biznesu (wysokie koszty leasingu i serwisu), szczególnie w okresie Pandemii.

Są jednak pozytywne wyjątki: przykładem jest największa w Polsce sieć salonów trwałej depilacji DepilConcept!

 

Rentowny salon kosmetyczny DepilConcept Franczyza

 

Sprawdzony pomysł franczyzowy

Dlatego sprowadzony pomysł franczyzy DepilConcept przeciwstawia się tej zasadzie. Funkcjonujemy już od 10 lat jako SEPCJALIŚCI OD TRWAŁEJ DEPILACJI – co wyróżnia nas na rynku oraz na tle konkurencji. Każdy zabieg jest podzielony na strefy, a każda strefa to określona liczba impulsów dla osiągnięcia trwałego efektu redukcji owłosienia.

10 lat praktyki, testów i badań, pozwoliły nam na wypracowanie perfekcyjnej wydajności, przy zachowaniu maksymalnej precyzji oraz co ważne z punktu prowadzenia biznesu szybkości wykonywania zabiegu.

Uzupełnieniem oferty franczyzodawcy są zabiegi z wykorzystaniem tej samej technologii do fotoodmładzania, redukcji naczynek i rumienia oraz leczenie trądziku. Dodatkowo zabiegi depilacji woskiem, dla klientów którzy mają przeciwskazania do zabiegu trwałej depilacji.

Zobacz także  NOWY SALON DEPILCONCEPT W PRZYGOTOWANIU – STARACHOWICE!

 

DepilConcept Franczyza

 

Rozwój sieci franczyzowej DepilConcept w Polsce

Dziś jako franczyzodawca mamy już 56 gabinetów, planujemy kolejne otwarcia – co stawia nas aktualnie na pozycji lidera w Polsce. Do 2030 roku chcemy mieć 100 salonów!

10-lecie marki w Polsce jest potwierdzeniem rentownego modelu biznesowego i know-how franczyzy w branży beauty. Stawiamy nie tylko na wysokiej jakości zabiegi w przystępnej cenie ale co ważne koncentrujemy się na prowadzeniu biznesu w każdym salonie i jego dochodowości (wsparcie, marketing i serwis). Potwierdzeniem tego są franczyzobiorcy, który po otwarciu pierwszego salonu zdecydowali się na kolejne i do dziś prowadzą je z sukcesem.

 

Rentowny salon kosmetyczny DepilConcept Franczyza

 

Otwórz własny salon kosmetyczny z DepilConcept!

Marzysz o własnym salonie kosmetycznym? Dołącz do największej w Polsce sieci trwałej depilacji DepilConcept > KLIKNIJ 

 

 

Autor: Kamil Miciałkiewicz | Manager ds. Rozwoju Sieci

Rate this post