Finał II edycji ogólnopolskiej akcji „Pomagam Włochaczom”

Zakończyła się II edycja ogólnopolskiej akcji Pomagam Włochaczom. Od listopada do połowy stycznia w 24 salonach z całej Polski zbieraliśmy karmę, ubranka, zabawki dla psów i kotów oraz wiele innych potrzebnych rzeczy, które przekazaliśmy do 18 schronisk.
W tym roku Partnerem naszej akcji została Dolina Noteci, która przekazała aż 150 kg karmy!

Obecna sytuacja była ciężka nie tylko dla nas, ale również dla psów i kotów znajdujących się w schroniskach. Bez pomocy człowieka nie byłyby w stanie same sobie poradzić. Dzięki tej akcji oraz zaangażowaniu setek naszych wspaniałych Klientów przekazaliśmy tysiące kilogramów karmy oraz setki rzeczy niezbędnych do funkcjonowania włochaczy w zimowej aurze na codzień.

To była cudowna akcja, która wzbudziła wiele niesamowitych emocji oraz uświadomiła nam jak wiele dobra jest na świecie!
Za zaangażowanie szczególnie dziękujemy Wam, naszym Klientkom oraz Klientom, bo bez Was nie osiągnęlibyśmy tak spektakularnych efektów i nie wsparlibyśmy tak wielu schronisk.
Specjalne podziękowania kierujemy również do wszystkich specjalistek pracujących w salonach DepilConcept, które wzięły udział w akcji, gdyż to właśnie Wy byłyście sercem tej akcji.
  • w akcję zaangażowały się 24 salony!
  • z czego ok 50 wspaniałych specjalistek oraz kilkaset klientów z ogromną miłością do włochaczy!
  • zebraliśmy setki kilogramów karmy!
  • setki koców, podkładów i zabawek!
  • obdarowaliśmy 18 schronisk w całej Polsce!
Wraz z Doliną Noteci dodatkowo wsparliśmy Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzonym przez „Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych”.
Zobaczcie krótką relację podsumowującą tę akcję.

5/5 - (1 vote)
Zobacz także  Wrastanie włosków – najbardziej uciążliwe!