DepilConcept w pierwszej dziesiątce najlepszych marek franczyzowych

Tegoroczna edycja nagrody „Top10 marek franczyzowych” zakończyła się ogromnym sukcesem dla  marki DepilConcept, która znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych marek franczyzowych w Portugalii! Wyboru dokonywali sami franczyzobiorcy.

 

Konkurencja była ogromna; do nagrody startowało ponad 400 marek franczyzowych, a wśród nich tak znane i utytułowane brandy jak: MacDonalds, Remax czy Century21. Nasze marki DepilConcept i BodyConcept były jedynymi markami w kategorii „Kosmetyka”, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Pokonały wiele innych konceptów franczyzowych, w tym również konkurencyjne sieci franczyzowe obecne w Polsce.

 

– Mamy nadzieję, że już wkrótce również i w Polsce obie marki zdobędą taką samą popularność. Staramy się zbudować jak najlepsze relacje z naszymi franczyzobiorcami oferując im wszechstronne wsparcie jakiego oczekują. Portugalska nagroda pokazuje, że oferowany przez nas koncept franczyzowy ma ogromny potencjał – mówi Marta Szymczak, Masterfranczyzodawca na Polskę.

 

W Polsce BodyConcept i DepilConcept rozwijają sieć franczyzową od końca ubiegłego roku. Sukcesem zakończyło się otwarcie pierwszego Centrum DepilConcept w Lubinie. Salon już w pierwszym miesiącu osiągnął rentowność. Do końca roku planowane jest otwarcie kolejnych Centrów DepilConcept w kilku miastach w Polsce oraz pierwszego BodyConcept w Warszawie.

 

Linki do oryginalnych materiałów:

Franchising Awards 2011: The trophy goes to …

„Oscars” of national franchising reward entrepreneurship

Rate this post
Zobacz także  Jesienny SWAP ubraniowy!