„Advanced Style – moda po 50-tce” wiek nie ma znaczenia!

Popularność mody ulicznej zmieniła sposób patrzenia na modę przez wiele osób. Bloger Ari Seth Cohen prezentuje w dokumencie styl wybranych ludzi – seniorów spotykanych na nowojorskich ulicach! Prezentują się wspaniale! Bardzo polecamy Wam ten unikalny dokument pokazujący, że piękno nie zna granic! Piękno ciała i ducha, pozytywna energia pozostają z nami do ostatnich naszych dni!  

Dokument udowadnia, że wiek jest głownie stanem umysłu – na przykładzie mody. Przedstawia kolorowe i intymne portrety stylowych kobiet, które są bardzo niezależne, pewne siebie, zadbane i mają wiele niekończących się pomysłów na swoje życie, które realizują!

Starsze osoby często na ulicach Polskich miast są niewidoczne, niewidzialne – przechodzimy obok nich codziennie!  Panuje przeświadczenie, że nie mogą być modne, atrakcyjne i ciekawe – przecież to seniorzy! Starość kojarzymy z czymś co już jest zapomniane, nie jest na czasie, era świetności już minęła. Ale czy Nowy Jork jest możliwy np.: w Warszawie, Poznaniu, czy w Nowym Sączu? Przecież moda nie zna granic!

 

 

Bohaterowie filmu dokumentalnego „Advanced Style” są dumni ze swojego wyglądu, z tego jakimi są osobami! Emanuje z nich pewność siebie, chęć życia, odkrywania! Oglądając film można zauważyć, że starość jest może być zaletą! Życie można przeżyć w wielkim stylu, nie zamykając się w domu, w kościele i nie chowając się przed ludźmi czy przyjaciółmi. Zmarszczki i choroby są dla tych osób dodatkowym motywatorem, aby się nie poddawać, aby walczyć o każdy piękny dzień życia!

Pamiętajmy, aby mieć dystans do siebie i aby czerpać z życia jak najwięcej – nie ważne czy masz 20, 35 czy 70 lat! Zawsze jest czas dla Ciebie! Polecamy Wam obejrzenie tego ważnego dokumentu.

W salonach DepilConcept na co dzień spotykamy się z setkami kobiet! Kobiet w każdym wieku, dzięki czemu wiemy jak ważna jest pewność siebie, dbanie o ciało, wygląd – każdego dnia motywujemy kobiety do korzystania z życia. Wspólnie z wami rozwiązujemy Wasze problemy, cżesto jesteśmy przyjaciółkami! Dajemy kobietom więcej czasu dla siebie, bo wierzymy tak jak Ari Seth Cohen, że piękno ciała i ducha jest w nas na całe życie! Mamy nadzieje, że przy najbliższym zabiegu będziemy mogli z Wami porozmawiać o bohaterach „Advanced Style”!

Zobacz także  Wyniki KONKURSU DepiLATO sezon 2020! Nagrodzone prace!

DepilConcept Poleca! Film dokumentalny „Advanced Style – moda po 50-tce” | Kategoria: film dokumentalny, Wielka Brytania 2014, 72 min.

 

Zdjęcia: advanced.style

Przeczytaj blog > 

Rate this post