DepilConcept partnerem Superbohaterki 2019 Wysokich Obcasów!

Już zakończyło się wielkie głosowanie w plebiscycie Superbohaterka 2019 Wysokich Obcasów! 12 wspaniałych kobiet i 12 niesamowitych historii. Jedna z nich 2 czerwca zostanie Superbohaterką „Wysokich Obcasów” podczas uroczystej gali online, o godzinie 19:00 transmitowanej na profilu Facebook’owym Wysokich Obcasów!

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ > 

Wszystkie nominowane to bohaterki, które spotkaliście na łamach Wysokich Obcasów w 2019 r. Swoim życiem, postawą, wartościami rozpalały naszą wyobraźnię. Swoją śmiałością, swoją wizją zmieniają świat. Zarażają energią, siłą i niezłomnością. Potrafią przezwyciężyć zarówno osobiste bariery, jak i społeczne czy polityczne ograniczenia. DepilConcept Polska jest partnerem wydarzenia i plebiscytu! 

Superbohaterkę „Wysokich Obcasów” wyłoni specjalnie powołana kapituła, ale swoją Superbohaterkę wybiorą także czytelniczki i czytelnicy.

 

 

DepilConcept Polska jest Partnerem plebiscytu! Ufundowaliśmy m.in.:

  • 5 x VOUCHER DepilSpecials o wartości 1000 zł, każdy – na zabiegi w salonach DepilConcept dla czytelniczek biorących udział w głosowaniu! 
  • 12  x VOUCHER DepilSpecials o wartości 500 zł, każdy z Zestawami Startowymi dla Superbohaterek – na zabiegi w salonach DepilConcept!

 

Już 2 czerwca, o godzinie 19:00 dowiemy się kto został Superbohaterką 2019  Wysokich Obcasów!

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ > 

 

 

Przeczytaj 12 niezwykłych historii:

 Weronika Rosati > 

Aktorka, założycielka Fundacji Siła Kobiety. Za odwagę i wyznanie, które poruszyło miliony kobiet w całej Polsce. Za pokazanie nam, że przemoc może mieć różne twarze i oblicza.

Zobacz także  Kremy do depilacji - jak działają i czy są skuteczne, jakie są alternatywny?

 

Anna Misiewicz > 

Bohaterka filmu „Tylko nie mów nikomu”. Za przerwanie 32 lat milczenia. Za to, że zrobiła przestrzeń dla relacji osób, które doświadczyły molestowania seksualnego.

 

Joanna Pajkowska > 

Żeglarka. Za to, że jako pierwsza Polka samotnie opłynęła dookoła świat (rejst trwał 216 dni i 16 godzin), bez zawijania do portów. Za upór i wytrwałość.

Wysokie Obcasy DepilConcept Polska Superbohaterka 2019

Ewa Zgrabczyńska > 

Dyrektorka poznańskiego zoo. Za działania ratujące życie tygrysów. Za to, że od lat upomina się o prawa zwierząt.

 

Aneta Sulwińska > 

Dyrektorka szkoły w Blaszkach. Za niezwykłą determinację, obronę syna i społeczności LGBT. Za walkę z homofobią i wspieranie dzieci, które jej doświadczają.

 

Jadwiga Klata >

Ekologiczna aktywistka z Extinction Rebellion. Za klimatyczną rebelię i wiarę, że uda się zminimalizować skutki katastrofy.

 

Nina Patalon > 

Jedyna w Polsce trenerka z licencją UEFA Pro, piłkarka, trenerka juniorek w piłce nożnej, najwyżej postawiona kobieta w PZPN. Za wspieranie dziewczynek w piłce nożnej

 

Patrycja Krzymińska > 

Właścicielka pracowni krawieckiej, administratorka grupy na Facebooku „Orkiestra Pana Prezydenta”. Za 16 mln złotych, które zebrała na WOSP do ostatniej puszki Pawła Adamowicza i pozszywanie ludzkich serc.

 

Lidia Nwolisa >

Trenerka, pierwsza w Polsce coach biznesowa, mediatorka NVC, prezeska fundacji na rzecz dzieci. Za walkę z rasizmem w polskich szkołach, za budowanie porozumienia bez przemocy, i pokazanie, że szkoła musi być miejscem pełnym toleracji.

 

Sylwia Gregorczyk-Abram > 

Adwokatka, z czwórką przyjaciół prawników współtworzy #WolneSądy, angażuje się w wiele inicjatyw społecznych. Za obronę niezależności sądów i demokrację. Za to, że skutecznie zablokowała dystrybucję wydanej przez „Gazetę Polską” naklejki „Strefa wolna od LGBT”.

 

Janina Bąk > 

Autorka popularnego bloga JaninaDaily.com, wykładowczyni akademicka. Za najmilszą stronę internetu, walkę z fake newsami. Za wiare, że matematyka, statystyka i logika są dla każdej i dla każdego.

Zobacz także  Depilacja bikini - jak wygląda zabieg, czym depilować bikini?

 

Weronika Nawara > 

Pielęgniarka, autorka ksiażki „W czepku urodzona”. Za obalanie stereotypów i dowartościowywanie zawodu pielęgniarki. Za uparte powtarzanie: „Siostro” może mówić do mnie tylko brat”.

 

GŁOSUJ! > 

 

Wysokie Obcasy Superbohaterka DepilConcept

 

5/5 - (1 vote)