Co zrobić gdy jest przeciwwskazanie do trwałej depilacji?

ABC depilacji – pytania i odpowiedzi!

W gabinetach DepilConcept wszystkie Klientki mogą wybrać zróżnicowane metody skutecznej i trwałej depilacji. W przypadku wystąpienia trwałych lub przejściowych przeciwwskazań do wykonania zabiegu fotodepilacji SHR in Motion, proponujemy depilację woskiem. Dodatkowo w naszej ofercie jest dostępna depilacja ekstraktami Epilfree, które zahamowują ośrodek wzrostu włosa, dzięki czemu włosy po depilacji woskiem odrastają coraz wolniej aż do trwałej redukcji.

  • Pamiętaj! Wszystkie przeciwwskazania najlepiej jest omówić na spotkaniu ze specjalistą DepilConcept bezpośrednio w salonie – na pewno doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie.

DEPILACJA WOSKIEM DEPILCONCEPT

Depilacja woskiem polega na umiejętnym usuwaniu mechanicznym włosków (wyrywaniu) przy użyciu wosku, którego zadaniem jest przykleić się do włosa i usunąć włos wraz z cebulką. Zanim włos odrośnie, możesz cieszyć się gładką skórą od 2 do nawet 5 tygodni.

TRWAŁA DEPILACJA EPILFREE

Różna zawartość melaniny, czyli barwnika występującego we włosach powoduje różne reakcje na trwałą depilację. Dla osób, które szukają alternatywnych metod depilacji mamy rozwiązanie w postaci depilacji EpilFree.  Jest to system redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Produkty EpilFree aplikowane są bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem.

Rate this post
Zobacz także  Pomagaj z nami! Voucher specjalny Bikini "Piękna, bo zdrowa"!