Co zrobić gdy jest przeciwwskazanie do trwałej depilacji?

ABC depilacji – pytania i odpowiedzi!

W gabinetach DepilConcept wszystkie Klientki mogą wybrać zróżnicowane metody skutecznej i trwałej depilacji. W przypadku wystąpienia trwałych lub przejściowych przeciwwskazań do wykonania zabiegu fotodepilacji SHR in Motion, proponujemy depilację woskiem. Dodatkowo w naszej ofercie jest dostępna depilacja ekstraktami Epilfree, które zahamowują ośrodek wzrostu włosa, dzięki czemu włosy po depilacji woskiem odrastają coraz wolniej aż do trwałej redukcji.

  • Pamiętaj! Wszystkie przeciwwskazania najlepiej jest omówić na spotkaniu ze specjalistą DepilConcept bezpośrednio w salonie – na pewno doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie.

DEPILACJA WOSKIEM DEPILCONCEPT

Depilacja woskiem polega na umiejętnym usuwaniu mechanicznym włosków (wyrywaniu) przy użyciu wosku, którego zadaniem jest przykleić się do włosa i usunąć włos wraz z cebulką. Zanim włos odrośnie, możesz cieszyć się gładką skórą od 2 do nawet 5 tygodni.

TRWAŁA DEPILACJA EPILFREE

Różna zawartość melaniny, czyli barwnika występującego we włosach powoduje różne reakcje na trwałą depilację. Dla osób, które szukają alternatywnych metod depilacji mamy rozwiązanie w postaci depilacji EpilFree.  Jest to system redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Produkty EpilFree aplikowane są bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem.

Co zrobić gdy jest przeciwwskazanie do trwałej depilacji?
Oceń ten artykuł