BLACK FRIDAY WEEK

Jeśli jeszcze nie miałaś okazji zapoznać się z naszym programem partnerskiem Beauty&Fun, to jest to najlepszy moment aby to zmienić.  Szalony tydzień zniżek rozpoczęliśmy również i my! Rabaty do -50%, wyselekcjonowana oferta oraz zniżki od Naszych Partnerów czekają na Ciebie! ODBIERZ KOD RABATOWY i ciesz się przedświątecznymi zakupami! 

 

Jak nie przegapić najlepszych okazji? 

 

Zaloguj się do programu Beauty&Fun! Hasło otrzymasz w Twoim salonie na ulicy Okrzei 18/6 Kielce lub znajdź je na Twojej skrzynce e-mail! Aby nie przegapić najlepszych ofert dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco SPRAWDŹ> 

Dla kogo jest Program Rabatowy Beauty&Fun? Co można w nim kupić?

Program jest adresowany do aktualnych Klientów salonów DepilConcept. Każdy Klient korzysta z programu lojalnościowego zbierając punkty, natomiast Program Beauty&Fun ma być dodatkowym elementem wyróżniającym nas na rynku, zachęcającym do korzystania z naszych usług depilacji w salonie w Kielcach oraz do cieszenia się życiem – bo dobrze wiemy czego potrzebują nasi Klienci! Dlatego też począwszy od rabatów w sklepach modowych, rezerwacji w renomowanych hotelach i kawiarniach, znajdziecie również zniżki dla wegetarian, osób które są eko lub lubią dobry design! Czyli jest tu wszystko to czego potrzebujecie na co dzień! Liczba Partnerów DepilConcept rośnie – mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! W programie dostępne są KODY RABATOWE do sklepów internetowych oraz stacjonarnych!

 

Black Friday Week Beauty&Fun – to wyjątkowa okazja do przedświątecznych zakupów na Mikołajki, pod choinkę, lub na Nowy Rok! 

 

Życzymy udanych zakupów!

 

Jak pobrać kod rabatowy?

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco! SPRAWDŹ>

Zobacz także  Jaką depilację wybrać latem? Co trzeba wiedzieć?

 

 

 

5/5 - (2 votes)