Akcja specjalna: „Miesiąc bez kompleksów” z magazynem dla kobiet Oh!me

DepilConcept Polska wspólnie z magazynem dla kobiet Ohme.pl rozpoczyna akcję #MiesiącBezKompleksów 

Nie taka jak trzeba? Ciągle za gruba? Nie wystarczająco ładna? Za niska? Za mało zdolna…? Kompleksy. Któż ich nie ma. I o ile nie przeradzają się w obsesję, są czymś naturalnym. Te które powstrzymują nas przed korzystaniem z życia pozostają naszą słodką tajemnicą… Wystarczy tylko, że ktoś przez zupełny przypadek poruszy nasz słaby punkt – zamykamy się w sobie jak ślimak. A przecież – nobody is perfect.

Skąd się więc bierze ta niechęć dla swojej niedoskonałości, brak samoakceptacji oraz wynikające z tych deficytów złe samopoczucie?

Akcja #miesiącbezkompleksów ma wytłumaczyć te mechanizmy i przede wszystkim zwrócić uwagę na wszystko, co w Nas najlepsze – nasze atuty – bo mamy je z całą pewnością!

Akcja #Miesiąc Bez Kompleksów

Pora wyjść z cienia własnych kompleksów i uwierzyć w siebie bez żadnego „ale”. Jak? Raz na zawsze! A my wam w tym pomożemy!

Dwa razy w tygodniu będziemy publikować dla was wyzwania na naszym facebookowym profilu Oh!me (FB/ohmepl). Podejmijcie i zostawcie swoje komentarze. Napiszcie, co udało się wam zrobić, zmienić czy odkryć w sobie. Niech to będzie miesiąc wyjątkowy. Pełen miłości do siebie, akceptacji i zwykłego, ludzkiego dobra. Bądźmy dla siebie dobre, uwierzmy w nasze piękno i przestańmy szukać wymówek od lubienia samej siebie!

W ramach naszej akcji będziemy publikować dla was na łamach magazynu Oh!me artykuły, porady i rozmowy ze wspaniałymi kobietami,  wszystko pod hasłem #MiesiącBezKompleksów. Będziemy z wami po to, by przypominać wam, jak wspaniałe jesteście! Każdy z nas w dzieciństwie bał się potwora spod łóżka czy z szafy, dziś nawet jako dojrzałe kobiety wciąż boimy się swoich głęboko skrywanych potworów – kompleksów. Wstydzimy się, boimy, że ktoś nas oceni, że ktoś się o nich dowie, zobaczy… Wiecie co łączy nasze niedoskonałości i potwory z dzieciństwa? Powstają w naszej głowie, karmione lękiem przed byciem nie dość dobrą. Nigdy dość dobre dla siebie samych.

Zobacz także  Komiks DepilStories - Depilacja to wolność!

Niech to będzie miesiąc wielkich zmian! Twój Miesiąc! Jesteście gotowe?

Oczywiście na laureatki naszej akcji czekają wspaniałe nagrody!

Kilka słów o Małgorzacie Ohme!

Psycholog wszystkich swoich przyjaciółek. Energia, energia i jeszcze raz energia. Mama Klary i Jurka, wielbicielka psów, dobrej kawy, czerwonego wina i kobiet. Chciałaby mieć kota, ale nie może. Wzrusza ją miłość starszych ludzi i gdy jej córka pyta: „zawsze będziesz?”. Uwielbia gotować, piec ciasta i patrzeć jak Klara jeździ konno. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać.

Chciałabym, żeby Ohme.pl było serwisem gdzie kobiety, niezależnie od tego, jak żyją, będą się czuły u siebie. Gdzie znajdą wsparcie, będą mogły dzielić się swoimi doświadczeniami, wspólnie z nami tworzyć  portal .

Małgorzata Ohme

 

5/5 - (1 vote)